Get In Touch
541 Melville Ave, Palo Alto, CA 94301,
ask@ohio.clbthemes.com
Ph: +1.831.705.5448

Work Inquiries
work@ohio.clbthemes.com
Ph: +1.831.306.6725

Nasza oferta

Bramy garażowe

Brama garażowa to jedna z najważniejszych inwestycji w domu, której wybór warto dokładnie przemyśleć. Nasza oferta obejmuje szeroki asortyment bram o zróżnicowanych parametrach technicznych. Każda z bram cechuje się wysoką jakością i estetycznym wyglądem. Jesteśmy dystrybutorem bram Hörmann i Wiśniowski

Bramy segmentowe i boczne

Oferujemy wysokiej jakości bramy segmentowe, które zapewniają optymalne wykorzystanie przestrzeni garażowej. Bramy segmentowe wykonane są z najlepszych materiałów, charakteryzują się trwałością i łatwością użytkowania. Bramy boczne to z kolei idealna propozycja dla osób posiadających ograniczoną przestrzeń przed garażem. Oferujemy bramy w szerokim wyborze wymiarów i kolorów, które doskonale wpiszą się w każdą architekturę.

Bramy uchylne i fasadowe

Oprócz bram segmentowych nasza oferta obejmuje bramy uchylne, fasadowe i przemysłowe. Bramy tego rodzaju cechuje nie tylko wysoka funkcjonalność ale też estetyka. Nie zajmują miejsca w garażu, co jest szczególnie ważne dla właścicieli małych pomieszczeń.

Bramy fasadowe zwane też elewacyjnymi coraz częściej pojawiają się w nowoczesnej architekturze budynków. pozwalają na harmonijne zintegrowanie wyglądu bramy z elewacją budynku i uzyskanie efektu ukrycia jej w elewacji. Bramy te stanowią znakomitą ozdobę elewacji. Ich nowoczesny design sprawia, że posesja będzie wyglądać modnie i elegancko.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.