Get In Touch
541 Melville Ave, Palo Alto, CA 94301,
ask@ohio.clbthemes.com
Ph: +1.831.705.5448

Work Inquiries
work@ohio.clbthemes.com
Ph: +1.831.306.6725

Bramy garażowe Sanok

Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką ofertę bram garażowych do zastosowania zarówno w domach jednorodzinnych, jak i obiektach przemysłowych. Stawiamy przede wszystkim na jakość proponowanych przez nas rozwiązań – wszystkie z dostępnych produktów są opatrzone stosownymi certyfikatami poświadczającymi ich bezpieczeństwo i wytrzymałość. Nasze usługi są kompleksowe – sprzedajemy, projektujemy, dopasowujemy i montujemy bramy garażowe w Jaśle, Sanoku i okolicach. Zajmujemy się także ich serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Dzięki temu nie musicie Państwo szukać różnych wykonawców czy przejmować się poszczególnymi etapami prac – każdym z aspektów zlecenia zajmiemy się my!

Automatyka w bramach garażowych

Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych może znacznie poprawić jakość życia i ułatwić wykonywanie codziennych czynności. Z tego powodu proponujemy Państwu zautomatyzowane bramy garażowe. W naszej ofercie znajdą Państwo systemy renomowanych marek Hörmann oraz Nice – liderów w branży. Zachęcamy do zapoznania się z poszczególnymi modelami napędów garażowych. Każdy z nich gwarantuje inne udogodnienia, które mogą Państwo dostosować do własnych potrzeb. Wśród nich znajdują się m.in.:

  • mechaniczne zabezpieczenie przed podważeniem bramy,
  • otwieranie bez konieczności wysiadania z pojazdu,
  • automatyczne zamykanie,
  • obsługa przez dedykowaną aplikację mobilną,
  • możliwość integracji z systemem smart home,
  • automatyczne oświetlenie LED.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu ustalenia szczegółów zlecenia. Czekamy także na Państwa od poniedziałku do soboty w siedzibie naszej firmy.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.