Get In Touch
541 Melville Ave, Palo Alto, CA 94301,
ask@ohio.clbthemes.com
Ph: +1.831.705.5448

Work Inquiries
work@ohio.clbthemes.com
Ph: +1.831.306.6725

Blog

Działka na skarpie – jak wykonać jej ogrodzenie?

Budowa ogrodzenia na działce położonej na skarpie może być trudnym zadaniem ze względu na specyfikę terenu. Wymaga ono odpowiedniego podejścia oraz zastosowania specjalistycznych rozwiązań, które pozwolą na stworzenie estetycznego i trwałego ogrodzenia. W niniejszym artykule przedstawimy kluczowe aspekty, które należy uwzględnić podczas realizacji takiego projektu.

Czytaj dalej

Czy ogrodzenie jest obiektem budowlanym?

Ogrodzenie to nie tylko element estetyczny, ale także funkcjonalny, który zwiększa bezpieczeństwo i prywatność posesji. Jednak czy ogrodzenie można uznać za obiekt budowlany i czy podlega ono przepisom prawa budowlanego?

Czytaj dalej

Na jakim etapie budowy montować drzwi zewnętrzne?

Wybór odpowiedniego momentu na instalację drzwi zewnętrznych może być nieco problematyczny, ponieważ zbyt wcześnie wykonany montaż może prowadzić do uszkodzeń, a zbyt późny może opóźnić cały proces budowy. W tym artykule omówimy, na jakim etapie budowy warto zamontować drzwi zewnętrzne, aby uniknąć niepotrzebnych problemów i zagwarantować bezpieczeństwo oraz estetykę domu.

Czytaj dalej

Jakie drzwi zewnętrzne wybrać? Aluminiowe czy drewniane?

Planujesz zakup drzwi zewnętrznych, ale nie masz pewności, na jaki model warto się zdecydować? Sprawdź, co różni drzwi zewnętrzne aluminiowe od drewnianych.

Czytaj dalej

Jaką bramę wybrać do garażu dwustanowiskowego?

Posiadanie samochodów stało się dzisiaj standardem. Właśnie – samochodów, a nie samochodu! Coraz więcej rodzin decyduje się na korzystanie z co najmniej dwóch pojazdów, o które przecież trzeba odpowiednio zadbać. Doskonale sprawdzają się w tej sytuacji garaże dwustanowiskowe. Pozostaje jednak pytanie: jaką bramę wybrać do garażu na dwa samochody?

Czytaj dalej

Jak ocieplić bramę garażową?

Dobrze ocieplona brama garażowa to same korzyści – niezależnie od tego, czy mowa tutaj o garażu wolnostojącym czy przydomowym. Odpowiednia izolacja pozwala zatrzymać ciepło w pomieszczeniu, a tym samym zmniejszyć rachunki za ogrzewanie oraz odciążyć środowisko naturalne. Pytaniem pozostaje jednak: jak ocieplić bramę garażową?

Czytaj dalej
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.