Get In Touch
541 Melville Ave, Palo Alto, CA 94301,
ask@ohio.clbthemes.com
Ph: +1.831.705.5448

Work Inquiries
work@ohio.clbthemes.com
Ph: +1.831.306.6725

Bramy fasadowe

fasadowe01

Bramy fasadowe (bramy elewacyjne) pozwalają na harmonijne zintegrowanie wyglądu bramy z elewacją budynku i uzyskanie efektu ukrycia jej w elewacji.

Poszycie bramy do wypełnienia przez odbiorcę może być wykonane z drewna, metalu, ceramiki, tworzywa sztucznego, włókno cementu i wielu innych materiałów – według własnego pomysłu.

Konstrukcję opartą na przemysłowej bramie segmentowej tworzą profile ramowe i płyty aluminiowe wypełnione pianką poliuretanową. Wzmocnione sprężyny umożliwiają przeniesienie zwiększonego dodatkowego ciężaru.

Poszycie bramy montuje się na poziomych profilach (opcjonalnie dostępne są pionowe profile montażowe), do których łatwo i w niewidoczny sposób mocuje się materiał wykończeniowy elewacji.

Prawidłowe osadzenie bramy fasadowej wymaga ścisłej współpracy już na etapie projektowania garażu. Należy przewidzieć między innymi szczegóły mocowania, podział paneli, głębokość wysunięcia od ściany budynku, typ i ciężar poszycia.

Bramy fasadowe stanowią ekskluzywną ligę wśród bram garażowych i są wciąż rzadkością na polskim rynku, głównie z uwagi na cenę i konieczność precyzyjnego projektowania, ale unikalny efekt końcowy jest tego wart.

Dodatkowe informacje:

Potrzebujesz
pomocy?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

tel: 13 43 512 53

kom: 782 100 101

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.