Get In Touch
541 Melville Ave, Palo Alto, CA 94301,
ask@ohio.clbthemes.com
Ph: +1.831.705.5448

Work Inquiries
work@ohio.clbthemes.com
Ph: +1.831.306.6725

Balustrady Sanok

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą balustrad! Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji balustrad na wymiar, które doskonale sprawdzą się w każdym wnętrzu i na zewnątrz budynków. Wiemy, że liczy się nie tylko ich stabilna konstrukcja, ale także aspek dekoracyjny, który wpływa na wygląd całego pomieszczenia czy elewacji obiektu. Proponujemy rozbudowany katalog projektów w różnych stylach – zarówno minimalistycznym, jak i mocno dekoracyjnym. Jeśli jednak żadna z gotowych propozycji nie przypadnie Państwu do gustu, stworzymy nowy, zindywidualizowany projekt, który spełni wszystkie Państwa oczekiwania. Produkujemy balustrady niedaleko Jasła i Sanoka, jednak obsługujemy Klientów na terenie całej Polski, a nawet poza jej granicami.

Balustrady do balkonów francuskich

Balkon francuski skonstruowany jest z dużego okna balkonowego i balustrady. Nie może być wykorzystywany do rekreacji – spełnia raczej funkcję doświetlenia wnętrza oraz ozdobienia elewacji. Takie rozwiązanie wykorzystywane jest zarówno w nowoczesnych biurowcach, jak i domkach jednorodzinnych utrzymanych w romantycznym, sentymentalnym stylu. Należy pamiętać, by balustrada balkonu francuskiego korespondowała z estetyką całego budynku. Nasz zespół jest w stanie stworzyć barierkę w dowolnej formie dopasowanej do całości elewacji.

Zachęcamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub odwiedzenia siedziby naszej firmy! Zapraszamy także do zapoznania się z dotychczas zrealizowanymi przez nas projektami.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.