Get In Touch
541 Melville Ave, Palo Alto, CA 94301,
ask@ohio.clbthemes.com
Ph: +1.831.705.5448

Work Inquiries
work@ohio.clbthemes.com
Ph: +1.831.306.6725

Balustrady Jasło

Oferujemy Państwu wykonanie balustrad schodowych i balkonowych (w tym także barierek do balkonów francuskich). Z naszych usług korzystają m.in. mieszkańcy Jasła. Tworzymy elementy ze stalowych prętów o kwadratowym przekroju o wymiarach:

  • 12 × 12 mm,
  • 14 × 14 mm,
  • 80 × 20 mm,
  • 100 × 20 mm,
  • 120 ×20 mm.

Na życzenie Klienta realizujemy także projekty wykorzystujące dowolny profil dostępny na rynku. Wykonujemy zarówno balustrady proste, jak i „z brzuchami”. Projekt dokładnie omawiamy z Klientem, by zapewnić mu efekt wizualny, jakiego oczekuje. Na początku współpracy ustalamy także budżet, do którego dostosowujemy nasze propozycje.

Balustrady balkonowe

Wybierając balustradę balkonową, należy zwrócić uwagę zarówno na jej funkcjonalność oraz bezpieczeństwo, jak i estetykę. Przede wszystkim barierka powinna być wykonana z wytrzymałych materiałów odpornych na niekorzystne warunki zewnętrzne. Proponujemy Państwu balustrady stworzone ze stali, którą na życzenie Klienta poddajemy procesowi cynkowania ogniowego, który dodatkowo chroni ja przed korozją i uszkodzeniami mechanicznymi. Wykorzystujemy także malowanie proszkowe, dzięki któremu uzyskujemy trwałą warstwę nasyconego koloru. Aby balustrada była bezpieczna, należy zadbać o jej prawidłową instalację. Oferujemy montaż balustrad w Krośnie, Jaśle i okolicach.

Nasze możliwości są wręcz nieograniczone – jesteśmy w stanie stworzyć dla Państwa balustradę w dowolnym stylu. Dysponujemy rozbudowanym katalogiem wzorów własnych, obejmującym zarówno minimalistyczne, jak i dekoracyjne propozycje. Jeśli jednak żadna z nich nie przypadnie Państwu do gustu, przygotujemy nowy projekt według Państwa wytycznych.

Zapraszamy do współpracy! Można się z nami skontaktować za pośrednictwem numeru telefonu lub adresu mailowego podanych na stronie, a także spotkać się z nami osobiście w siedzibie naszego zakładu.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.