Get In Touch
541 Melville Ave, Palo Alto, CA 94301,
ask@ohio.clbthemes.com
Ph: +1.831.705.5448

Work Inquiries
work@ohio.clbthemes.com
Ph: +1.831.306.6725

Balustrady Krosno

Wykonujemy i montujemy balustrady schodowe oraz balkonowe w Krośnie i okolicach. Wykorzystujemy pręty z wysokiej jakości stali o zróżnicowanych wymiarach dostosowanych do wizji i oczekiwań Klienta. Dysponujemy rozbudowanym katalogiem projektów balustrad, w którym znajdują się zarówno minimalistyczne, jak i bardziej dekoracyjne propozycje. Jeśli jednak żaden z gotowych projektów nie przypadnie Państwu do gustu, jesteśmy w stanie stworzyć nowy oryginalny projekt, który spełni wszystkie Państwa oczekiwania. Realizując zamówienia, dbamy o wszystkie ich aspekty – estetykę, funkcjonalność i bezpieczeństwo.

Montaż balustrad

Aby mieć pewność, że balustrada jest stabilna i bezpieczna, jej instalację warto pozostawić specjalistom. Zajmujemy się montażem balustrad w Sanoku, Krośnie i okolicach już od wielu lat. Mamy doświadczenie i umiejętności, dzięki którym cały proces przebiega szybko, sprawnie i rzetelnie. Naszym Klientom radzimy, by montaż balustrady przeprowadzić przed wykończeniem balkonu. Dzięki temu żadna z warstw izolacyjnych na balkonie nie zostaje naruszona, co sprawi, że w czasie późniejszej eksploatacji nie będzie dochodziło do przenikania wody. Zajmujemy się także montażem balustrad schodowych. W zależności od typu schodów i upodobań Klienta montujemy je na stopniach lub do boku płyty biegowej.

Zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem! Wszystkie zlecenia wykonujemy terminowo i rzetelnie, wdrażając uwagi naszych Klientów. Zapraszamy!

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.