Get In Touch
541 Melville Ave, Palo Alto, CA 94301,
ask@ohio.clbthemes.com
Ph: +1.831.705.5448

Work Inquiries
work@ohio.clbthemes.com
Ph: +1.831.306.6725

Ogrodzenia Sanok

W naszej ofercie znajdą Państwo wytrzymałe ogrodzenia wykonane z betonu lub paneli stalowych. Proponujemy modele w różnych rozmiarach, które można z łatwością dostosować do własnych potrzeb. Panele ogrodzeniowe ze stali występują w wielu różnorodnych kolorach z palety RAL, dzięki czemu dopasowanie ich do własnych upodobań czy kolorystyki marki jest niezwykle proste. Jeśli nie wiedzą Państwo, jakie ogrodzenie najlepiej sprawdzi się w danych warunkach, służymy profesjonalnym doradztwem. Na rynku działamy już od ponad 30 lat, więc można nam zaufać. Oferujemy nie tylko sprzedaż i montaż, ale także serwis ogrodzeń w Jaśle, Sanoku i innych miejscowościach. Prac serwisowych podejmujemy się w ramach gwarancji lub po jej wygaśnięciu.

Wytrzymałe systemy ogrodzeniowe

W naszej firmie stawiamy przede wszystkim na jakość oferowanych produktów i usług. W naszej ofercie znajdą więc Państwo jedynie solidne, wytrzymałe rozwiązania. Proponujemy Państwu systemy ogrodzeniowe z cynkowanej stali. Powłoka cynkowa zabezpiecza konstrukcję przed korozją. Panele tworzone są metodą zgrzewania surowego drutu, co zapewnia trwałe połączenie. Wykorzystywane technologie produkcyjne zapewniają bezpieczeństwo oraz estetykę ogrodzenia przez wieloletni okres eksploatacji. Oferujemy panele ogrodzeniowe o wysokości od 630 mm do 2430 mm.

Serdecznie zachęcamy Państwa do współpracy! Zapewniamy kompleksowe usługi zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i właścicieli przedsiębiorstw.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.