Get In Touch
541 Melville Ave, Palo Alto, CA 94301,
ask@ohio.clbthemes.com
Ph: +1.831.705.5448

Work Inquiries
work@ohio.clbthemes.com
Ph: +1.831.306.6725

Ogrodzenia Jasło

Solidne ogrodzenie jest niezbędnym elementem każdej posesji – zarówno prywatnej, jak i należącej do przedsiębiorstwa. Umożliwia ono zapewnienie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa i ochronę prywatności. Estetyczne ogrodzenie jest także bez wątpienia elementem dekoracyjnym. Wybór odpowiedniego typu osłony zależy od wielu czynników, takich jak styl budynku, charakter otoczenia, osobiste preferencje właściciela czy ukształtowanie terenu. W naszym zakładzie znajdą Państwo wiele różnorodnych rozwiązań. Wykonujemy m.in. ogrodzenia z betonu i stalowych paneli.

Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i przedsiębiorcami, wykonując ogrodzenia przemysłowe. Oprócz fachowego doradztwa i sprzedaży, mogą Państwo liczyć także na szybki i sprawny montaż ogrodzeń w Krośnie, Jaśle oraz innych miejscowościach w Polsce i za granicą.

Montaż ogrodzeń w trudnym terenie

Jako Zakład Ślusarski Szafarz działamy na rynku już od ponad 30 lat. Zrealizowaliśmy w tym czasie wiele różnorodnych zleceń – w tym także zajmowaliśmy się montażem ogrodzeń na pochyłym terenie. Dysponujemy niezbędnymi umiejętnościami i doświadczeniem, by sprostać tego rodzaju przypadkom. Wiemy, jak odpowiednio podejść do tego typu zadania i czego unikać, by nie narazić Państwa na zwłokę czy dodatkowe koszty. Nie muszą się Państwo także znać na dostępnych modelach ogrodzeń, by osłonić swoją posesję – doradzimy Państwu w wyborze odpowiedniego dla danych warunków rozwiązania.

Zapraszamy do współpracy z naszym zespołem! Jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu!

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.