Get In Touch
541 Melville Ave, Palo Alto, CA 94301,
ask@ohio.clbthemes.com
Ph: +1.831.705.5448

Work Inquiries
work@ohio.clbthemes.com
Ph: +1.831.306.6725

Napędy i automatyka do bram Jasło

Oferujemy różnego typu napędy i automatykę do bram – zarówno wjazdowych, jak i garażowych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych mogą Państwo nie tylko poprawić komfort użytkowania bramy, ale także zwiększyć jej bezpieczeństwo. Niektóre z oferowanych przez nas akcesoriów są wyposażone w czujniki ruchu umożliwiające wykrycie osób i przedmiotów znajdujących się w świetle bramy, a następnie jej zatrzymanie w przypadku niebezpieczeństwa kolizji. Zajmujemy się nie tylko dystrybucją, ale także montażem napędów do bram w Krośnie, Jaśle i okolicach. Oferujemy także profesjonalny serwis urządzeń w ramach gwarancji, a także po jej wygaśnięciu.

Obsługa napędów do bram

Dostępne w naszej ofercie nowoczesne napędy do bram mogą być sterowane z poziomu kilku różnych urządzeń. To od Państwa zależy, które z nich wybierzecie. Jedną z opcji jest sterowanie bramą za pomocą dedykowanej aplikacji mobilnej lub podłączenie jej systemu sterowania do jednostki centralnej smart home. Obsługa urządzeń z poziomu smartfonu sprawia, że zawsze mają Państwo nad nimi kontrolę – w dowolnym miejscu, o dowolnej porze. Proponujemy także standardowe nadajniki oraz sterowniki do bram. Każdą z bram można także zaprogramować, by otwierała się i zamykała o określonych porach dnia.

Dodatkowe wyposażenie do bram

W naszej ofercie znajdą Państwo także akcesoria do bram. Wśród nich wyróżnić można np. czujniki pogodowe monitorujące wilgotność powietrza i umożliwiające automatyczną wentylację garażu. Proponujemy także akcesoria pozwalające na normalne użytkowanie bramy w sytuacji okresowego braku prądu – akumulatory awaryjne czy systemy odryglowywania awaryjnego. Mogą Państwo także zdecydować się na moduły solarne do napędów oraz różnego typu akcesoria oświetleniowe.

Zachęcamy do współpracy!

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.