Get In Touch
541 Melville Ave, Palo Alto, CA 94301,
ask@ohio.clbthemes.com
Ph: +1.831.705.5448

Work Inquiries
work@ohio.clbthemes.com
Ph: +1.831.306.6725

Napędy i automatyka do bram Krosno

Proponujemy Państwu bogaty wybór napędów i automatyki do bram renomowanych producentów: Nice oraz Hörmann. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą, ale także fachowym doradztwem – pomożemy Państwu w wyborze odpowiedniego dla danego typy bramy i Państwa oczekiwań systemu. Dobrze dobrany napęd i inne elementy automatyki zwiększają nie tylko komfort użytkowania bramy, ale także bezpieczeństwo mieszkańców domu. Nasze usługi są kompleksowe – zajmujemy się także serwisem urządzeń oraz montażem napędów do bram w Sanoku, Krośnie i okolicach.

Akcesoria do bram

W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko napędy do bram, ale także innego typu akcesoria do automatyki. Dostępne w naszym asortymencie rozwiązania umożliwiają sterowanie bramą bez wychodzenia z samochodu (nadajniki), a nawet z dowolnego miejsca na świecie (aplikacja mobilna). Co więcej, zastosowane w układach sterowania nowoczesne rozwiązania technologiczne umożliwiają Państwu podłączenie ich do systemu inteligentnego domu, zapewniając tym samym pełną kontrolę nad wszystkim, co dzieje się w obrębie posesji.

Zachęcamy Państwa do kontaktu i podjęcia współpracy z naszym zespołem! Regularnie odpowiadamy na wszystkie wiadomości oraz telefony. Czekamy na Państwa także w siedzibie naszego zakładu. Zapraszamy!

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.