Get In Touch
541 Melville Ave, Palo Alto, CA 94301,
ask@ohio.clbthemes.com
Ph: +1.831.705.5448

Work Inquiries
work@ohio.clbthemes.com
Ph: +1.831.306.6725

Drzwi zewnętrzne Sanok

Przygotowaliśmy dla Państwa wyselekcjonowaną ofertę modeli drzwi zewnętrznych renomowanych producentów takich jak Hörmann, MK-DOOR czy Wiśniowski. Działamy w branży już od ponad 30 lat – mogą więc Państwo liczyć na naszą fachową pomoc i doradztwo. Oferujemy zarówno dystrybucję, jak i montaż oraz serwis drzwi zewnętrznych w Jaśle, Sanoku i innych miejscowościach w Polsce oraz poza jej granicami. Wykonujemy także boczne drzwi garażowe dopasowane do każdego typu oferowanych przez nas bram.

Solidne i bezpieczne drzwi zewnętrzne

W naszej ofercie znajdą Państwo drzwi wejściowe wykonane ze stali, aluminium oraz drewna – materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne i szkodliwe działanie warunków atmosferycznych. Proponujemy drzwi zewnętrzne dźwiękoszczelne i antywłamaniowe, które uczynią z Państwa domu miejsce ciche, spokojne i w pełni bezpieczne. Oferowane przez nas modele cechują się doskonałymi parametrami termoizolacyjności, które pozytywnie wpłyną na stan budżetu domowego i kondycję środowiska naturalnego.

Wyposażenie dodatkowe do drzwi zewnętrznych

Oferujemy nie tylko drzwi wejściowe, ale także dodatkowe elementy wyposażenia, dzięki którym wzrośnie komfort ich użytkowania. Proponujemy Państwu m.in. zamki otwierane za pomocą pilota, panelu sensorycznego czy aplikacji mobilnej oraz naświetla, które uruchomią się automatycznie w momencie zbliżenia się do drzwi.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą proponowanych przez nas produktów. W przypadku jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu, adresem e-mail, a także w siedzibie naszego zakładu. Zapraszamy!

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.