Get In Touch
541 Melville Ave, Palo Alto, CA 94301,
ask@ohio.clbthemes.com
Ph: +1.831.705.5448

Work Inquiries
work@ohio.clbthemes.com
Ph: +1.831.306.6725

Drzwi zewnętrzne Jasło

Jeśli stoicie Państwo przed wyborem drzwi zewnętrznych do nowego domu, zachęcamy do przyjrzenia się naszej ofercie. Proponujemy Państwu wyselekcjonowane modele skrzydeł drzwiowych z wytrzymałych materiałów takich jak aluminium, stal i drewno. Wiemy, że w przypadku drzwi zewnętrznych liczą się zarówno komfort i bezpieczeństwo, jak i estetyka. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty z doskonałymi parametrami termoizolacyjności i dźwiękoszczelności, odporne na włamanie, a jednocześnie stylowe. Oferujemy nie tylko fachowe doradztwo i sprzedaż, ale także montaż drzwi zewnętrznych w Krośnie, Jaśle i okolicach.

Drzwi zewnętrzne z wytrzymałych materiałów

Oferujemy Państwu drzwi zewnętrzne ze stali, aluminium oraz drewna. Materiały te są wytrzymałe na uszkodzenia i odporne na niekorzystne warunki zewnętrzne, dzięki czemu wykonane z nich skrzydła drzwiowe będą służyły Państwu w świetnym stanie przez długie lata. Proponowane przez nas modele znakomicie izolują także hałas dochodzący z zewnątrz, co przydaje się zwłaszcza w przypadku ścisłej zabudowy lub lokalizacji budynku przy ruchliwej ulicy. Ich izolacyjność cieplna, w zależności od modelu, może wynieść nawet ok. 0,8 W/(m2K).

Personalizacja drzwi zewnętrznych

Drzwi zewnętrzne pełnią także funkcję reprezentacyjną, dlatego powinny być dopasowane do elewacji budynku czy stolarki okiennej. Oferujemy Państwu pełną personalizację skrzydeł drzwiowych – mogą Państwo wybierać m.in. spośród wielu dostępnych kolorów i rodzajów wykończenia powierzchni, przeszkleń czy uchwytów.

Serdecznie zachęcamy do współpracy! Zapraszamy także do zapoznania się z dotychczas zrealizowanymi przez nas projektami drzwi wejściowych!

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.